Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 690 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Kamers
- 4
Rijksstraatweg 108 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 690 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 108
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
4 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Rijksstraatweg 108 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek-Midden is €394.000. Dat komt neer op circa €2.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 108 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Beek-Midden. De buurt telt 869 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.956 inwoners per km².
Rijksstraatweg 108 is een woonhuis in Beek-Midden, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rijksstraatweg 108 heeft 140 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 690 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Beek-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijksstraatweg 108 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-09-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rijksstraatweg 108 heeft 4 kamers.
De wijk Beek-Midden in Beek (Gelderland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 108 in Beek-Midden bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 108: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.