Streetview Rijksstraatweg 123 Beek

Rijksstraatweg 123, 6573 CL Beek

532 m² Bouwjaar 1800

Rijksstraatweg 123 is een appartement in Beek, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 532 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €545.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1800
Woonoppervlakte
532 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Beek

700 Inwoners
305 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
276 Woningvoorraad
€545.000 Gem. woningwaarde Beek-West
80% Koopwoningen
1.475 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 123

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 123?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 123 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek-West is €545.000. Dat komt neer op circa €1.024 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 123 zich tot de wijk Beek-West?

Rijksstraatweg 123 is een appartement van 532 m² in de wijk Beek-West. De buurt telt 276 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 123?

Rijksstraatweg 123 is een appartement in Beek-West, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 123 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 123 heeft 532 m² woonoppervlakte. In Beek-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €545.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Beek-West?

De wijk Beek-West in Beek (Gelderland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €545.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek-West?

Vanuit Rijksstraatweg 123 in Beek-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beek-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 123: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Beek-West?

Recreatie nabij Beek-West: restaurant (0.8 km), cafe (3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rijksstraatweg 123?

De prijsindicatie ligt rond €775.000 tot €875.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Beek-West is €545.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.