Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1916
- Woonoppervlakte
- 470 m²
- Perceeloppervlakte
- 670 m²
Kleingenhouterstraat 42 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 470 m² en een perceel van 670 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleingenhouterstraat 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4.2 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
7.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
8.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kleingenhout is €367.000. Dat komt neer op circa €781 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleingenhouterstraat 42 is een woonhuis van 470 m² in de wijk Kleingenhout. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 449 inwoners per km².
Kleingenhouterstraat 42 is een woonhuis in Kleingenhout, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kleingenhouterstraat 42 heeft 470 m² woonoppervlakte. Het perceel is 670 m². In Kleingenhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kleingenhout in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Kleingenhouterstraat 42 in Kleingenhout bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kleingenhouterstraat 42: ziekenhuis op 7.7 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.2 km.
Recreatie nabij Kleingenhout: restaurant (0.7 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Kleingenhouterstraat 42 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kleingenhout. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1916, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.