Vrijstaande woning Baron de Rosenlaan 18 Beek

Baron de Rosenlaan 18, 6191 KK Beek

107 m² Bouwjaar 1968 10 kamers 3 slaapkamers Label G

Baron de Rosenlaan 18 is een vrijstaande woning in Beek, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 475 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
475 m²
Inhoud
612 m³
Kamers
10
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
at_edge_of_woods, in_green_area, in_center, in_residential_district, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Baron de Rosenlaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baron de Rosenlaan 18

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
255.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
492.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
90.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Beek

8360 Inwoners
4125 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
4239 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Beek
61% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baron de Rosenlaan 18

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Baron de Rosenlaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Baron de Rosenlaan 18?

De prijsindicatie voor Baron de Rosenlaan 18 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek is €264.000. Dat komt neer op circa €2.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baron de Rosenlaan 18 zich tot de wijk Beek?

Baron de Rosenlaan 18 is een vrijstaande woning van 107 m² in de wijk Beek. De buurt telt 4.239 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baron de Rosenlaan 18?

Baron de Rosenlaan 18 is een vrijstaande woning in Beek, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Baron de Rosenlaan 18 vergeleken met de buurt?

Baron de Rosenlaan 18 heeft 107 m² woonoppervlakte en 612 m³ inhoud. Het perceel is 475 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baron de Rosenlaan 18 en wat betekent dat?

Baron de Rosenlaan 18 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-06-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 90.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baron de Rosenlaan 18?

Baron de Rosenlaan 18 heeft 10 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Beek?

De wijk Beek in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 8.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek?

Vanuit Baron de Rosenlaan 18 in Beek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.