Vrijstaande woning Klinkeberglaan 9 Beek

Klinkeberglaan 9, 6191 KE Beek

155 m² Bouwjaar 1933 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Klinkeberglaan 9 is een vrijstaande woning in Beek, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 1099 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
1099 m²
Inhoud
902 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Klinkeberglaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klinkeberglaan 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.1%
CO₂-emissie
38.99 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Beek

8360 Inwoners
4125 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
4239 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Beek
61% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klinkeberglaan 9

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Klinkeberglaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Klinkeberglaan 9?

De prijsindicatie voor Klinkeberglaan 9 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek is €264.000. Dat komt neer op circa €1.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klinkeberglaan 9 zich tot de wijk Beek?

Klinkeberglaan 9 is een vrijstaande woning van 155 m² in de wijk Beek. De buurt telt 4.239 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klinkeberglaan 9?

Klinkeberglaan 9 is een vrijstaande woning in Beek, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Klinkeberglaan 9 vergeleken met de buurt?

Klinkeberglaan 9 heeft 155 m² woonoppervlakte en 902 m³ inhoud. Het perceel is 1099 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klinkeberglaan 9 en wat betekent dat?

Klinkeberglaan 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klinkeberglaan 9?

Klinkeberglaan 9 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Beek?

De wijk Beek in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 8.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek?

Vanuit Klinkeberglaan 9 in Beek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.