Maisonnette Prins Mauritslaan 84 C Beek

Prins Mauritslaan 84 C, 6191 EH Beek

207 m² Bouwjaar 1933 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Prins Mauritslaan 84 C is een maisonnette in Beek, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
207 m²
Inhoud
687 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prins Mauritslaan 84 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Mauritslaan 84 C

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Beek

8360 Inwoners
4125 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
4239 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Beek
61% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Mauritslaan 84 C

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Prins Mauritslaan 84 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Mauritslaan 84 C?

De prijsindicatie voor Prins Mauritslaan 84 C ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek is €264.000. Dat komt neer op circa €1.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Mauritslaan 84 C zich tot de wijk Beek?

Prins Mauritslaan 84 C is een maisonnette van 207 m² in de wijk Beek. De buurt telt 4.239 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Mauritslaan 84 C?

Prins Mauritslaan 84 C is een maisonnette in Beek, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Mauritslaan 84 C vergeleken met de buurt?

Prins Mauritslaan 84 C heeft 207 m² woonoppervlakte en 687 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Mauritslaan 84 C en wat betekent dat?

Prins Mauritslaan 84 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Prins Mauritslaan 84 C?

Prins Mauritslaan 84 C heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beek?

De wijk Beek in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 8.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek?

Vanuit Prins Mauritslaan 84 C in Beek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.