Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 570 m²
Maastrichterlaan 87 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 570 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maastrichterlaan 87
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
7.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
8.5 kmDe prijsindicatie voor Maastrichterlaan 87 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Geverik is €372.000. Dat komt neer op circa €1.989 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaastrichterlaan 87 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Geverik. De buurt telt 172 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 598 inwoners per km².
Maastrichterlaan 87 is een woonhuis in Geverik, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Maastrichterlaan 87 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 570 m². In Geverik ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maastrichterlaan 87 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Geverik in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Maastrichterlaan 87 in Geverik bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maastrichterlaan 87: ziekenhuis op 7.7 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Geverik: restaurant (0.3 km), cafe (1.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €240.000 tot €290.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Geverik is €372.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.