Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Dokter Timmerslaan 6 Beek en Donk

Dokter Timmerslaan 6, 5741 XH Beek en Donk

138 m² Bouwjaar 1864 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Dokter Timmerslaan 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Beek en Donk, gebouwd in 1864. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 866 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1864
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
866 m²
Inhoud
573 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dokter Timmerslaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter Timmerslaan 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.15 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Beek en Donk

5685 Inwoners
2465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2477 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Beek
67% Koopwoningen
3.169 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dokter Timmerslaan 6

Vergelijkbare woningen in Beek en Donk

Veelgestelde vragen over Dokter Timmerslaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter Timmerslaan 6?

De prijsindicatie voor Dokter Timmerslaan 6 ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek is €351.000. Dat komt neer op circa €2.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter Timmerslaan 6 zich tot de wijk Beek?

Dokter Timmerslaan 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 138 m² in de wijk Beek. De buurt telt 2.477 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.169 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter Timmerslaan 6?

Dokter Timmerslaan 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Beek, gebouwd in 1864 (162 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dokter Timmerslaan 6 vergeleken met de buurt?

Dokter Timmerslaan 6 heeft 138 m² woonoppervlakte en 573 m³ inhoud. Het perceel is 866 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter Timmerslaan 6 en wat betekent dat?

Dokter Timmerslaan 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dokter Timmerslaan 6?

Dokter Timmerslaan 6 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Beek?

De wijk Beek in Beek en Donk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek?

Vanuit Dokter Timmerslaan 6 in Beek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 0.6 km.