Vrijstaande woning Hugo Thijssensplein 22 Beek en Donk

Hugo Thijssensplein 22, 5741 GJ Beek en Donk

234 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Hugo Thijssensplein 22 is een vrijstaande woning in Beek en Donk, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m², een perceel van 590 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
234 m²
Perceeloppervlakte
590 m²
Inhoud
1011 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hugo Thijssensplein 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo Thijssensplein 22

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beek en Donk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Beek en Donk

5685 Inwoners
2465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2477 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Beek
67% Koopwoningen
3.169 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo Thijssensplein 22

Vergelijkbare woningen in Beek en Donk

Veelgestelde vragen over Hugo Thijssensplein 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo Thijssensplein 22?

De prijsindicatie voor Hugo Thijssensplein 22 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek is €351.000. Dat komt neer op circa €1.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo Thijssensplein 22 zich tot de wijk Beek?

Hugo Thijssensplein 22 is een vrijstaande woning van 234 m² in de wijk Beek. De buurt telt 2.477 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.169 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo Thijssensplein 22?

Hugo Thijssensplein 22 is een vrijstaande woning in Beek, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hugo Thijssensplein 22 vergeleken met de buurt?

Hugo Thijssensplein 22 heeft 234 m² woonoppervlakte en 1011 m³ inhoud. Het perceel is 590 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo Thijssensplein 22 en wat betekent dat?

Hugo Thijssensplein 22 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo Thijssensplein 22?

Hugo Thijssensplein 22 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beek?

De wijk Beek in Beek en Donk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek?

Vanuit Hugo Thijssensplein 22 in Beek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 0.6 km.