Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- 566 m²
Burgemeester van der Weidenlaan 21 is een woonhuis in Beek en Donk, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 566 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van der Weidenlaan 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
9.1 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
4 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Donk is €327.000. Dat komt neer op circa €1.416 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester van der Weidenlaan 21 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Donk. De buurt telt 1.748 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.222 inwoners per km².
Burgemeester van der Weidenlaan 21 is een woonhuis in Donk, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester van der Weidenlaan 21 heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 566 m². In Donk ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester van der Weidenlaan 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Donk in Beek en Donk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Burgemeester van der Weidenlaan 21 in Donk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester van der Weidenlaan 21: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2 km.