Straatbeeld van Heining 24 in Bavel

Heining 24, 4854 ML Bavel

116 m² Bouwjaar 1984 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Heining 24 is een vrijstaande woning in Bavel, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en een perceel van 169 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
405 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2005 tot 2008

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Heining 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heining 24

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bavel

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,5 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

3,6 km
Cultuur

Bioscoop

4,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bavel

Heining 24 ligt in de buurt Bavel in Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.545 inwoners en 2.342 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 546.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

5545 Inwoners
2300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2342 Woningvoorraad
€546.000 Gem. WOZ-waarde Bavel
73% Koopwoningen
3.168 Inwoners per km²

Locatie van Heining 24

Vergelijkbare woningen in Bavel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bavel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Heining 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Heining 24?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heining 24 zich tot de CBS-buurt Bavel?

Heining 24 is een vrijstaande woning van 116 m² in de CBS-buurt Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.342 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heining 24?

Heining 24 is een vrijstaande woning in Bavel, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heining 24 vergeleken met de buurt?

Heining 24 heeft 116 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000.

Wat is het energielabel van Heining 24 en wat betekent dat?

Heining 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-04-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bavel?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bavel in Bavel (Noord-Brabant) 5.545 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €546.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 6 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,5 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 3,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Heining 24?

Heining 24 is verkocht in de periode 2005 tot 2008. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Heining 24?

Een woningrapport voor Heining 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bavel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bavel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars