Straatbeeld van Veldpad 4 in Bavel

Veldpad 4, 4854 LL Bavel

102 m² Bouwjaar 1985 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Veldpad 4 is een hoekwoning in Bavel, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en een perceel van 2670 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
2670 m²
Inhoud
331 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Veldpad 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldpad 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.63
CO₂-emissie
4750.25 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bavel

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,5 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

3,6 km
Cultuur

Bioscoop

4,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bavel

Veldpad 4 ligt in de buurt Bavel in Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.545 inwoners en 2.342 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 546.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

5545 Inwoners
2300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2342 Woningvoorraad
€546.000 Gem. WOZ-waarde Bavel
73% Koopwoningen
3.168 Inwoners per km²

Locatie van Veldpad 4

Vergelijkbare woningen in Bavel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bavel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Veldpad 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldpad 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldpad 4 zich tot de CBS-buurt Bavel?

Veldpad 4 is een hoekwoning van 102 m² in de CBS-buurt Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.342 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldpad 4?

Veldpad 4 is een hoekwoning in Bavel, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Veldpad 4 vergeleken met de buurt?

Veldpad 4 heeft 102 m² woonoppervlakte en 331 m³ inhoud. Het perceel is 2670 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000.

Wat is het energielabel van Veldpad 4 en wat betekent dat?

Veldpad 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-02-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4750.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bavel?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bavel in Bavel (Noord-Brabant) 5.545 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €546.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 6 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,5 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 3,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Veldpad 4?

Een woningrapport voor Veldpad 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bavel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bavel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars