2-onder-1-kapwoning Kloosterhof 3 Bavel

Kloosterhof 3, 4854 CX Bavel

148 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kloosterhof 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Bavel, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 160 m² en 6 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kloosterhof 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterhof 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.65 kWh/m²
CO₂-emissie
24.52 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bavel

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,5 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

3,6 km
Cultuur

Bioscoop

4,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bavel

Kloosterhof 3 ligt in de buurt Bavel in Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.545 inwoners en 2.342 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 546.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

5545 Inwoners
2300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2342 Woningvoorraad
€546.000 Gem. WOZ-waarde Bavel
73% Koopwoningen
3.168 Inwoners per km²

Locatie van Kloosterhof 3

Officiële bekendmakingen rond Kloosterhof 3

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· evenementenvergunning · 70 meter

Verleende evenementenvergunning, Koningsdag Bavel 2026, Jack van Gilsplein en Kloosterstraat Bavel

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Bavel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bavel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kloosterhof 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterhof 3?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterhof 3 zich tot de CBS-buurt Bavel?

Kloosterhof 3 is een 2-onder-1-kapwoning van 148 m² in de CBS-buurt Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.342 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterhof 3?

Kloosterhof 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Bavel, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kloosterhof 3 vergeleken met de buurt?

Kloosterhof 3 heeft 148 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000.

Wat is het energielabel van Kloosterhof 3 en wat betekent dat?

Kloosterhof 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloosterhof 3?

Kloosterhof 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bavel?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bavel in Bavel (Noord-Brabant) 5.545 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €546.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 6 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,5 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 3,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kloosterhof 3?

Kloosterhof 3 is verkocht in de periode 2014 tot 2017. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kloosterhof 3?

Een woningrapport voor Kloosterhof 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bavel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bavel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars