Straatbeeld van Kerkeind 3 in Bavel

Kerkeind 3, 4854 BN Bavel

415 m² Bouwjaar 1938 Label F

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kerkeind 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Bavel, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 415 m² en een perceel van 490 m². Het energielabel is F.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
415 m²
Perceeloppervlakte
490 m²
Inhoud
821 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kerkeind 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkeind 3

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bavel

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,5 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

3,6 km
Cultuur

Bioscoop

4,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bavel

Kerkeind 3 ligt in de buurt Bavel in Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.545 inwoners en 2.342 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 546.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

5545 Inwoners
2300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2342 Woningvoorraad
€546.000 Gem. WOZ-waarde Bavel
73% Koopwoningen
3.168 Inwoners per km²

Locatie van Kerkeind 3

Officiële bekendmakingen rond Kerkeind 3

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 100 meter

Aanvraag omgevingsvergunning voor het dichtzetten van het balkon aan de voor- en achterzijde aan Kerkstraat 43 4854CD Bavel

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Bavel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bavel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kerkeind 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkeind 3?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkeind 3 zich tot de CBS-buurt Bavel?

Kerkeind 3 is een twee-onder-een-kapwoning van 415 m² in de CBS-buurt Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.342 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkeind 3?

Kerkeind 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Bavel, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkeind 3 vergeleken met de buurt?

Kerkeind 3 heeft 415 m² woonoppervlakte en 821 m³ inhoud. Het perceel is 490 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000.

Wat is het energielabel van Kerkeind 3 en wat betekent dat?

Kerkeind 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bavel?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bavel in Bavel (Noord-Brabant) 5.545 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €546.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 6 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,5 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 3,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Kerkeind 3?

Een woningrapport voor Kerkeind 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bavel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1938, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bavel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars