Eengezinswoning, vrijstaande woning Hoge Zijde 9 Bavel

Hoge Zijde 9, 4854 AE Bavel

135 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Hoge Zijde 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Bavel, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 369 m² en 5 kamers. Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
369 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 598.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hoge Zijde 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Zijde 9

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.92 kWh/m²
CO₂-emissie
46.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (136.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bavel

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,5 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

3,6 km
Cultuur

Bioscoop

4,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bavel

Hoge Zijde 9 ligt in de buurt Bavel in Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.545 inwoners en 2.342 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 546.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

5545 Inwoners
2300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2342 Woningvoorraad
€546.000 Gem. WOZ-waarde Bavel
73% Koopwoningen
3.168 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Zijde 9

Officiële bekendmakingen rond Hoge Zijde 9

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 86 meter

Aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van een uitbouw aan Wildbraak 5 4854AM Bavel

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Bavel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bavel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Hoge Zijde 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Zijde 9?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Zijde 9 zich tot de CBS-buurt Bavel?

Hoge Zijde 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 135 m² in de CBS-buurt Bavel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.342 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Zijde 9?

Hoge Zijde 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Bavel, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoge Zijde 9 vergeleken met de buurt?

Hoge Zijde 9 heeft 135 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 369 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bavel €546.000.

Wat is het energielabel van Hoge Zijde 9 en wat betekent dat?

Hoge Zijde 9 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Zijde 9?

Hoge Zijde 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 136 m².

Hoe is de woningmarkt in Bavel?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bavel in Bavel (Noord-Brabant) 5.545 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €546.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 6 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,5 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 3,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bavel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bavel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Hoge Zijde 9?

Een woningrapport voor Hoge Zijde 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bavel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bavel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars