Streetview Heestereng 42 Barneveld

Heestereng 42, 3773 AL Barneveld

275 m² Bouwjaar 1993 9 kamers 6 slaapkamers Label B

Heestereng 42 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 660 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
660 m²
Inhoud
1050 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Heestereng 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heestereng 42

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Barneveld

3485 Inwoners
1305 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1281 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Norschoten
80% Koopwoningen
4.378 Inwoners per km²

Locatie van Heestereng 42

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Heestereng 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Heestereng 42?

De gemiddelde woningwaarde in Norschoten is €416.000. Dat komt neer op circa €1.513 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heestereng 42 zich tot de wijk Norschoten?

Heestereng 42 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Norschoten. De buurt telt 1.281 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.378 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heestereng 42?

Heestereng 42 is een woonhuis in Norschoten, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Heestereng 42 vergeleken met de buurt?

Heestereng 42 heeft 275 m² woonoppervlakte en 1050 m³ inhoud. Het perceel is 660 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Norschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heestereng 42 en wat betekent dat?

Heestereng 42 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Heestereng 42?

Heestereng 42 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Norschoten?

De wijk Norschoten in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 3.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Norschoten?

Vanuit Heestereng 42 in Norschoten bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Norschoten?