Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 726 m²
- Inhoud
- 902 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Heestereng 53 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 726 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heestereng 53
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
15.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Norschoten is €416.000. Dat komt neer op circa €2.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeestereng 53 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Norschoten. De buurt telt 1.281 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.378 inwoners per km².
Heestereng 53 is een woonhuis in Norschoten, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Heestereng 53 heeft 197 m² woonoppervlakte en 902 m³ inhoud. Het perceel is 726 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Norschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heestereng 53 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Heestereng 53 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Norschoten in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 3.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Heestereng 53 in Norschoten bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heestereng 53: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Norschoten: restaurant (1.6 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Heestereng 53 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Norschoten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen