Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
Ambon 56 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 197 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ambon 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
2 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
13.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Burgt is €418.000. Dat komt neer op circa €2.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmbon 56 is een woonhuis van 154 m² in de wijk De Burgt. De buurt telt 1.648 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.123 inwoners per km².
Ambon 56 is een woonhuis in De Burgt, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ambon 56 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 197 m². In De Burgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Burgt in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Ambon 56 in De Burgt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ambon 56: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij De Burgt: restaurant (2 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Ambon 56 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Burgt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.