Streetview Ambon 52 Barneveld

Ambon 52, 3772 ZV Barneveld

137 m² Bouwjaar 2005 Label B

Ambon 52 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 156 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
156 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ambon 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ambon 52

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
81.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Barneveld

5035 Inwoners
1670 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1648 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde De Burgt
75% Koopwoningen
4.123 Inwoners per km²

Locatie van Ambon 52

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Ambon 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Ambon 52?

De gemiddelde woningwaarde in De Burgt is €418.000. Dat komt neer op circa €3.051 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ambon 52 zich tot de wijk De Burgt?

Ambon 52 is een woonhuis van 137 m² in de wijk De Burgt. De buurt telt 1.648 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ambon 52?

Ambon 52 is een woonhuis in De Burgt, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ambon 52 vergeleken met de buurt?

Ambon 52 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 156 m². In De Burgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ambon 52 en wat betekent dat?

Ambon 52 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-03-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Burgt?

De wijk De Burgt in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Burgt?

Vanuit Ambon 52 in De Burgt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Burgt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ambon 52: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.