Streetview Rijnlanderlaan 2 Barneveld

Rijnlanderlaan 2, 3772 WL Barneveld

177 m² Bouwjaar 2016 Label A

Rijnlanderlaan 2 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
177 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijnlanderlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnlanderlaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.75
CO₂-emissie
3443.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Barneveld

4350 Inwoners
1370 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1431 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Veller
67% Koopwoningen
4.070 Inwoners per km²

Locatie van Rijnlanderlaan 2

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Rijnlanderlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnlanderlaan 2?

De prijsindicatie voor Rijnlanderlaan 2 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Veller is €420.000. Dat komt neer op circa €2.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnlanderlaan 2 zich tot de wijk Veller?

Rijnlanderlaan 2 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Veller. De buurt telt 1.431 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.070 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnlanderlaan 2?

Rijnlanderlaan 2 is een woonhuis in Veller, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijnlanderlaan 2 vergeleken met de buurt?

Rijnlanderlaan 2 heeft 177 m² woonoppervlakte. In Veller ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnlanderlaan 2 en wat betekent dat?

Rijnlanderlaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3443.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Veller?

De wijk Veller in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 4.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veller?

Vanuit Rijnlanderlaan 2 in Veller bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Veller?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnlanderlaan 2: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.