Eengezinswoning, hoekwoning Wildforster 42 Barneveld

Wildforster 42, 3772 WD Barneveld

134 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Wildforster 42 is een eengezinswoning, hoekwoning in Barneveld, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 316 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
316 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wildforster 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wildforster 42

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Barneveld

1740 Inwoners
605 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
605 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Rootselaar-Oost
74% Koopwoningen
7.953 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wildforster 42

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Wildforster 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Wildforster 42?

De prijsindicatie voor Wildforster 42 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Rootselaar-Oost is €364.000. Dat komt neer op circa €2.716 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wildforster 42 zich tot de wijk Rootselaar-Oost?

Wildforster 42 is een eengezinswoning, hoekwoning van 134 m² in de wijk Rootselaar-Oost. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wildforster 42?

Wildforster 42 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rootselaar-Oost, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wildforster 42 vergeleken met de buurt?

Wildforster 42 heeft 134 m² woonoppervlakte en 473 m³ inhoud. Het perceel is 316 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rootselaar-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wildforster 42 en wat betekent dat?

Wildforster 42 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wildforster 42?

Wildforster 42 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Rootselaar-Oost?

De wijk Rootselaar-Oost in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rootselaar-Oost?

Vanuit Wildforster 42 in Rootselaar-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.