Streetview Schoonhorsterweg 14 Barneveld

Schoonhorsterweg 14, 3772 TK Barneveld

270 m² Bouwjaar 2008

Schoonhorsterweg 14 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
270 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schoonhorsterweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

15.7 km

Buurtinformatie in Barneveld

2275 Inwoners
760 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
718 Woningvoorraad
€586.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Barneveld
75% Koopwoningen
88 Inwoners per km²

Locatie van Schoonhorsterweg 14

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Schoonhorsterweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoonhorsterweg 14?

De prijsindicatie voor Schoonhorsterweg 14 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Barneveld is €586.000. Dat komt neer op circa €2.170 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoonhorsterweg 14 zich tot de wijk Buitengebied Barneveld?

Schoonhorsterweg 14 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Buitengebied Barneveld. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 88 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoonhorsterweg 14?

Schoonhorsterweg 14 is een woonhuis in Buitengebied Barneveld, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schoonhorsterweg 14 vergeleken met de buurt?

Schoonhorsterweg 14 heeft 270 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Barneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Barneveld?

De wijk Buitengebied Barneveld in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Barneveld?

Vanuit Schoonhorsterweg 14 in Buitengebied Barneveld bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Barneveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schoonhorsterweg 14: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Barneveld?

Recreatie nabij Buitengebied Barneveld: restaurant (2.8 km), cafe (2.8 km).