Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
Vellerselaan 49 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en een perceel van 271 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vellerselaan 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
14.3 kmDe prijsindicatie voor Vellerselaan 49 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Veller is €420.000. Dat komt neer op circa €2.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVellerselaan 49 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Veller. De buurt telt 1.431 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.070 inwoners per km².
Vellerselaan 49 is een woonhuis in Veller, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Vellerselaan 49 heeft 188 m² woonoppervlakte. Het perceel is 271 m². In Veller ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Veller in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 4.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Vellerselaan 49 in Veller bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vellerselaan 49: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Veller: restaurant (2.2 km), cafe (2.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €340.000 tot €390.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Veller is €420.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Vellerselaan 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Veller. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.