Eengezinswoning, vrijstaande woning Uilebaardlaan 45 Barneveld

Uilebaardlaan 45, 3772 PN Barneveld

194 m² Bouwjaar 2010 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Uilebaardlaan 45 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Barneveld, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 369 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
369 m²
Inhoud
796 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Uilebaardlaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uilebaardlaan 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.7%
CO₂-emissie
21.03 kg/m²

Tuin
Ja (139.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Barneveld

4350 Inwoners
1370 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1431 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Veller
67% Koopwoningen
4.070 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Uilebaardlaan 45

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Uilebaardlaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Uilebaardlaan 45?

De prijsindicatie voor Uilebaardlaan 45 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Veller is €420.000. Dat komt neer op circa €2.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uilebaardlaan 45 zich tot de wijk Veller?

Uilebaardlaan 45 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 194 m² in de wijk Veller. De buurt telt 1.431 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.070 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uilebaardlaan 45?

Uilebaardlaan 45 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Veller, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Uilebaardlaan 45 vergeleken met de buurt?

Uilebaardlaan 45 heeft 194 m² woonoppervlakte en 796 m³ inhoud. Het perceel is 369 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Veller ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uilebaardlaan 45 en wat betekent dat?

Uilebaardlaan 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Uilebaardlaan 45?

Uilebaardlaan 45 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 139 m².

Hoe is de woningmarkt in Veller?

De wijk Veller in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 4.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veller?

Vanuit Uilebaardlaan 45 in Veller bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.