Eengezinswoning, tussenwoning Kraaikoplaan 62 Barneveld

Kraaikoplaan 62, 3772 PH Barneveld

136 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Kraaikoplaan 62 is een eengezinswoning, tussenwoning in Barneveld, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kraaikoplaan 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kraaikoplaan 62

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Barneveld

4350 Inwoners
1370 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1431 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Veller
67% Koopwoningen
4.070 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kraaikoplaan 62

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Kraaikoplaan 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Kraaikoplaan 62?

De prijsindicatie voor Kraaikoplaan 62 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Veller is €420.000. Dat komt neer op circa €3.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kraaikoplaan 62 zich tot de wijk Veller?

Kraaikoplaan 62 is een eengezinswoning, tussenwoning van 136 m² in de wijk Veller. De buurt telt 1.431 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.070 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kraaikoplaan 62?

Kraaikoplaan 62 is een eengezinswoning, tussenwoning in Veller, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kraaikoplaan 62 vergeleken met de buurt?

Kraaikoplaan 62 heeft 136 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Veller ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kraaikoplaan 62 en wat betekent dat?

Kraaikoplaan 62 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kraaikoplaan 62?

Kraaikoplaan 62 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Veller?

De wijk Veller in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 4.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veller?

Vanuit Kraaikoplaan 62 in Veller bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.