Eengezinswoning, hoekwoning Kranenborglaan 25 Barneveld

Kranenborglaan 25, 3772 NX Barneveld

120 m² Bouwjaar 2024 5 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Kranenborglaan 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Barneveld, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 277 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
277 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kranenborglaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kranenborglaan 25

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
60.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
47.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.7%
CO₂-emissie
11.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Tuin
Ja (112.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Barneveld

5035 Inwoners
1670 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1648 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde De Burgt
75% Koopwoningen
4.123 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kranenborglaan 25

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Kranenborglaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Kranenborglaan 25?

De prijsindicatie voor Kranenborglaan 25 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in De Burgt is €418.000. Dat komt neer op circa €3.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kranenborglaan 25 zich tot de wijk De Burgt?

Kranenborglaan 25 is een eengezinswoning, hoekwoning van 120 m² in de wijk De Burgt. De buurt telt 1.648 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kranenborglaan 25?

Kranenborglaan 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Burgt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kranenborglaan 25 vergeleken met de buurt?

Kranenborglaan 25 heeft 120 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Burgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kranenborglaan 25 en wat betekent dat?

Kranenborglaan 25 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-10-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kranenborglaan 25?

Kranenborglaan 25 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 112 m².

Hoe is de woningmarkt in De Burgt?

De wijk De Burgt in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Burgt?

Vanuit Kranenborglaan 25 in De Burgt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.