Eengezinswoning, hoekwoning Kiepeloop 16 Barneveld

Kiepeloop 16, 3772 NG Barneveld

110 m² Bouwjaar 2025 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Kiepeloop 16 is een eengezinswoning, hoekwoning in Barneveld, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 216 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kiepeloop 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kiepeloop 16

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
60.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
22.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
73.3%
CO₂-emissie
5.37 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Barneveld

5035 Inwoners
1670 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1648 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde De Burgt
75% Koopwoningen
4.123 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kiepeloop 16

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Kiepeloop 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Kiepeloop 16?

De prijsindicatie voor Kiepeloop 16 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in De Burgt is €418.000. Dat komt neer op circa €3.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kiepeloop 16 zich tot de wijk De Burgt?

Kiepeloop 16 is een eengezinswoning, hoekwoning van 110 m² in de wijk De Burgt. De buurt telt 1.648 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kiepeloop 16?

Kiepeloop 16 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Burgt, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kiepeloop 16 vergeleken met de buurt?

Kiepeloop 16 heeft 110 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Burgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kiepeloop 16 en wat betekent dat?

Kiepeloop 16 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kiepeloop 16?

Kiepeloop 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Burgt?

De wijk De Burgt in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Burgt?

Vanuit Kiepeloop 16 in De Burgt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.