Streetview Wethouder Van Thiellaan 43 Barneveld

Wethouder Van Thiellaan 43, 3771 KX Barneveld

112 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Wethouder Van Thiellaan 43 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 157 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wethouder Van Thiellaan 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder Van Thiellaan 43

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.8%
CO₂-emissie
18.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

16.7 km

Buurtinformatie in Barneveld

2430 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
993 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde De Vaarst
73% Koopwoningen
3.392 Inwoners per km²

Locatie van Wethouder Van Thiellaan 43

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Wethouder Van Thiellaan 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder Van Thiellaan 43?

De gemiddelde woningwaarde in De Vaarst is €377.000. Dat komt neer op circa €3.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder Van Thiellaan 43 zich tot de wijk De Vaarst?

Wethouder Van Thiellaan 43 is een woonhuis van 112 m² in de wijk De Vaarst. De buurt telt 993 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.392 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder Van Thiellaan 43?

Wethouder Van Thiellaan 43 is een woonhuis in De Vaarst, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wethouder Van Thiellaan 43 vergeleken met de buurt?

Wethouder Van Thiellaan 43 heeft 112 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Vaarst ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder Van Thiellaan 43 en wat betekent dat?

Wethouder Van Thiellaan 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wethouder Van Thiellaan 43?

Wethouder Van Thiellaan 43 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Vaarst?

De wijk De Vaarst in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Vaarst?

Vanuit Wethouder Van Thiellaan 43 in De Vaarst bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.