2-onder-1-kapwoning Wethouder Zandbergenlaan 64 Barneveld

Wethouder Zandbergenlaan 64, 3771 KV Barneveld

136 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Wethouder Zandbergenlaan 64 is een 2-onder-1-kapwoning in Barneveld, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 282 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
282 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wethouder Zandbergenlaan 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder Zandbergenlaan 64

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.8%
CO₂-emissie
29.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

16.7 km

Buurtinformatie in Barneveld

2430 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
993 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde De Vaarst
73% Koopwoningen
3.392 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wethouder Zandbergenlaan 64

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Wethouder Zandbergenlaan 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder Zandbergenlaan 64?

De prijsindicatie voor Wethouder Zandbergenlaan 64 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in De Vaarst is €377.000. Dat komt neer op circa €2.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder Zandbergenlaan 64 zich tot de wijk De Vaarst?

Wethouder Zandbergenlaan 64 is een 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de wijk De Vaarst. De buurt telt 993 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.392 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder Zandbergenlaan 64?

Wethouder Zandbergenlaan 64 is een 2-onder-1-kapwoning in De Vaarst, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wethouder Zandbergenlaan 64 vergeleken met de buurt?

Wethouder Zandbergenlaan 64 heeft 136 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 282 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In De Vaarst ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder Zandbergenlaan 64 en wat betekent dat?

Wethouder Zandbergenlaan 64 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wethouder Zandbergenlaan 64?

Wethouder Zandbergenlaan 64 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Vaarst?

De wijk De Vaarst in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Vaarst?