Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning De Savornin Lohmanlaan 7 Barneveld

De Savornin Lohmanlaan 7, 3771 HH Barneveld

140 m² Bouwjaar 1966 6 kamers 4 slaapkamers Label C

De Savornin Lohmanlaan 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Barneveld, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 486 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
486 m²
Inhoud
471 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor De Savornin Lohmanlaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Savornin Lohmanlaan 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.3%
CO₂-emissie
42.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (281.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

15.3 km

Buurtinformatie in Barneveld

1440 Inwoners
550 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
666 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenwijk
64% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Savornin Lohmanlaan 7

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over De Savornin Lohmanlaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van De Savornin Lohmanlaan 7?

De prijsindicatie voor De Savornin Lohmanlaan 7 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenwijk is €472.000. Dat komt neer op circa €3.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Savornin Lohmanlaan 7 zich tot de wijk Staatsliedenwijk?

De Savornin Lohmanlaan 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 140 m² in de wijk Staatsliedenwijk. De buurt telt 666 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Savornin Lohmanlaan 7?

De Savornin Lohmanlaan 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Staatsliedenwijk, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Savornin Lohmanlaan 7 vergeleken met de buurt?

De Savornin Lohmanlaan 7 heeft 140 m² woonoppervlakte en 471 m³ inhoud. Het perceel is 486 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Staatsliedenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Savornin Lohmanlaan 7 en wat betekent dat?

De Savornin Lohmanlaan 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Savornin Lohmanlaan 7?

De Savornin Lohmanlaan 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 281 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenwijk?

De wijk Staatsliedenwijk in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 1.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.