Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Postweg 129 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Barger-Compascuum, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 638 m² en 6 kamers. Het energielabel is D.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
638 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 395.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Bijzonderheden
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja (406.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Parkeren
Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Barger-Compascuum-Centrum
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,5 kmDagelijks
Supermarkt
4,1 kmGezondheid
Huisarts
0,5 kmVervoer
Treinstation
13,4 kmVervoer
Snelweg oprit
3 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
7,4 kmGezondheid
Apotheek
4,1 kmGezondheid
Ziekenhuis
12,1 kmHoreca
Restaurant
0,4 kmHoreca
Café
5,8 kmCultuur
Bibliotheek
6,7 kmCultuur
Bioscoop
7,1 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Barger-Compascuum-Centrum
Postweg 129 ligt in de buurt Barger-Compascuum-Centrum in Barger-Compascuum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.345 inwoners en 601 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 229.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 4,1 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Barger-Compascuum.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Postweg 129
Wat is de geschatte woningwaarde van Postweg 129?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum €229.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Postweg 129 zich tot de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum?
Postweg 129 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 176 m² in de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 601 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.124 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Postweg 129?
Postweg 129 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Barger-Compascuum-Centrum, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoe groot is Postweg 129 vergeleken met de buurt?
Postweg 129 heeft 176 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 638 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum €229.000.
Wat is het energielabel van Postweg 129 en wat betekent dat?
Postweg 129 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 44.09 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Postweg 129?
Postweg 129 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 406 m².
Hoe is de woningmarkt in Barger-Compascuum-Centrum?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum in Barger-Compascuum (Drenthe) 1.345 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €229.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,1 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 13,4 km tot een treinstation, 3 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,1 km tot een ziekenhuis, 4,1 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 7,4 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Barger-Compascuum-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 5,8 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Postweg 129?
Een woningrapport voor Postweg 129 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Barger-Compascuum-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1926, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Gratis tijdens de pilot
Klaar om te verkopen?
Niet elke makelaar in Barger-Compascuum presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.