Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Spade 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bant, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 138 m² en 6 kamers. Het energielabel is A.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
382 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja (10.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Parkeren
Parkeertype
Openbaar parkeren
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bant-landelijk gebied
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
2,1 kmDagelijks
Supermarkt
5,9 kmGezondheid
Huisarts
6,2 kmVervoer
Treinstation
24,8 kmVervoer
Snelweg oprit
1,3 kmKinderen
Kinderdagverblijf
2,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
7,6 kmGezondheid
Apotheek
7 kmGezondheid
Ziekenhuis
8,8 kmHoreca
Restaurant
5,5 kmHoreca
Café
7,1 kmCultuur
Bibliotheek
7,5 kmCultuur
Bioscoop
29,3 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bant-landelijk gebied
Spade 6 ligt in de buurt Bant-landelijk gebied in Bant. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 770 inwoners en 277 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 513.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 5,9 km tot een supermarkt, 2,1 km tot een basisschool en 6,2 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bant.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Spade 6
Wat is de geschatte woningwaarde van Spade 6?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bant-landelijk gebied €513.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Spade 6 zich tot de CBS-buurt Bant-landelijk gebied?
Spade 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 106 m² in de CBS-buurt Bant-landelijk gebied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 277 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 20 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Spade 6?
Spade 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bant-landelijk gebied, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hoe groot is Spade 6 vergeleken met de buurt?
Spade 6 heeft 106 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bant-landelijk gebied €513.000.
Wat is het energielabel van Spade 6 en wat betekent dat?
Spade 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-07-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Spade 6?
Spade 6 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 10 m².
Hoe is de woningmarkt in Bant-landelijk gebied?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bant-landelijk gebied in Bant (Flevoland) 770 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €513.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bant-landelijk gebied?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-landelijk gebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,9 km tot een supermarkt, 2,1 km tot een basisschool, 6,2 km tot een huisarts, 24,8 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bant-landelijk gebied?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-landelijk gebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,8 km tot een ziekenhuis, 7 km tot een apotheek, 2,5 km tot een kinderdagverblijf, 7,6 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bant-landelijk gebied?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-landelijk gebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,5 km tot een restaurant, 7,1 km tot een café.
Wat is de verkoopgeschiedenis van Spade 6?
Spade 6 is verkocht in de periode 2016 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bant-landelijk gebied €513.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Een woningrapport voor Spade 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bant-landelijk gebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.