Straatbeeld van Oostakker 18 in Bant

Oostakker 18, 8314 AT Bant

171 m² Bouwjaar 1976 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Oostakker 18 is een twee-onder-een-kapwoning in Bant, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 236 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
236 m²
Inhoud
597 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oostakker 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostakker 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.19 kWh/m²
CO₂-emissie
38.72 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bant-woonkern

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

6,2 km
Gezondheid

Huisarts

6,7 km
Vervoer

Treinstation

24,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6,5 km
Gezondheid

Apotheek

6,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,8 km
Horeca

Restaurant

6,9 km
Horeca

Café

7,3 km
Cultuur

Bibliotheek

7,5 km
Cultuur

Bioscoop

29,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bant-woonkern

Oostakker 18 ligt in de buurt Bant-woonkern in Bant. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 875 inwoners en 343 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 318.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 6,2 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 6,7 km tot een huisarts.

875 Inwoners
375 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€318.000 Gem. WOZ-waarde Bant-woonkern
70% Koopwoningen
3.142 Inwoners per km²

Locatie van Oostakker 18

Officiële bekendmakingen rond Oostakker 18

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Bant

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bant. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Oostakker 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostakker 18?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bant-woonkern €318.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostakker 18 zich tot de CBS-buurt Bant-woonkern?

Oostakker 18 is een twee-onder-een-kapwoning van 171 m² in de CBS-buurt Bant-woonkern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 343 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.142 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostakker 18?

Oostakker 18 is een twee-onder-een-kapwoning in Bant-woonkern, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostakker 18 vergeleken met de buurt?

Oostakker 18 heeft 171 m² woonoppervlakte en 597 m³ inhoud. Het perceel is 236 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bant-woonkern €318.000.

Wat is het energielabel van Oostakker 18 en wat betekent dat?

Oostakker 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-03-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.72 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bant-woonkern?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bant-woonkern in Bant (Flevoland) 875 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €318.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bant-woonkern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,2 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 6,7 km tot een huisarts, 24,9 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bant-woonkern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,8 km tot een ziekenhuis, 6,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 6,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bant-woonkern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,9 km tot een restaurant, 7,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Oostakker 18?

Een woningrapport voor Oostakker 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bant-woonkern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bant presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars