Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Sportsingel 10 is een 2-onder-1-kapwoning in Bant, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 355 m² en 5 kamers. Het energielabel is D.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
355 m²
Inhoud
452 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 349.500
Laatst bekende transactie
Periode 2002 tot 2005
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bant-woonkern
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,3 kmDagelijks
Supermarkt
6,2 kmGezondheid
Huisarts
6,7 kmVervoer
Treinstation
24,9 kmVervoer
Snelweg oprit
0,6 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
6,5 kmGezondheid
Apotheek
6,8 kmGezondheid
Ziekenhuis
7,8 kmHoreca
Restaurant
6,9 kmHoreca
Café
7,3 kmCultuur
Bibliotheek
7,5 kmCultuur
Bioscoop
29,6 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bant-woonkern
Sportsingel 10 ligt in de buurt Bant-woonkern in Bant. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 875 inwoners en 343 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 318.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 6,2 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 6,7 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bant.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Sportsingel 10
Wat is de geschatte woningwaarde van Sportsingel 10?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bant-woonkern €318.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Sportsingel 10 zich tot de CBS-buurt Bant-woonkern?
Sportsingel 10 is een 2-onder-1-kapwoning van 134 m² in de CBS-buurt Bant-woonkern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 343 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.142 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Sportsingel 10?
Sportsingel 10 is een 2-onder-1-kapwoning in Bant-woonkern, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hoe groot is Sportsingel 10 vergeleken met de buurt?
Sportsingel 10 heeft 134 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Het perceel is 355 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bant-woonkern €318.000.
Wat is het energielabel van Sportsingel 10 en wat betekent dat?
Sportsingel 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Sportsingel 10?
Sportsingel 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 225 m².
Hoe is de woningmarkt in Bant-woonkern?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bant-woonkern in Bant (Flevoland) 875 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €318.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bant-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,2 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 6,7 km tot een huisarts, 24,9 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bant-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,8 km tot een ziekenhuis, 6,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 6,5 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bant-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bant-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,9 km tot een restaurant, 7,3 km tot een café.
Wat is de verkoopgeschiedenis van Sportsingel 10?
Sportsingel 10 is verkocht in de periode 2002 tot 2005. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bant-woonkern €318.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Wat zit er in een woningrapport voor Sportsingel 10?
Een woningrapport voor Sportsingel 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bant-woonkern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.