Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Inhoud
- 325 m³
- Kamers
- 6
Kamerlingh Onneslaan 136 is een woonhuis in Badhoevedorp, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 225 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamerlingh Onneslaan 136
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
7.6 kmDe prijsindicatie voor Kamerlingh Onneslaan 136 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Badhoevedorp Bouwlust is €751.000. Dat komt neer op circa €6.207 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamerlingh Onneslaan 136 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Badhoevedorp Bouwlust. De buurt telt 1.052 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.376 inwoners per km².
Kamerlingh Onneslaan 136 is een woonhuis in Badhoevedorp Bouwlust, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kamerlingh Onneslaan 136 heeft 121 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Badhoevedorp Bouwlust ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kamerlingh Onneslaan 136 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kamerlingh Onneslaan 136 heeft 6 kamers.
De wijk Badhoevedorp Bouwlust in Badhoevedorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Kamerlingh Onneslaan 136 in Badhoevedorp Bouwlust bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.