2-onder-1-kapwoning Oudezijl 6 A Bad Nieuweschans

Oudezijl 6 A, 9693 PA Bad Nieuweschans

151 m² Bouwjaar 1896 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Oudezijl 6 A is een 2-onder-1-kapwoning in Bad Nieuweschans, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 600 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
600 m²
Inhoud
519 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oudezijl 6 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudezijl 6 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (466.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

20.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

10.9 km
Cultuur

Bioscoop

33.6 km

Buurtinformatie in Bad Nieuweschans

185 Inwoners
100 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Nieuweschans De Bron
76% Koopwoningen
252 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oudezijl 6 A

Vergelijkbare woningen in Bad Nieuweschans

Veelgestelde vragen over Oudezijl 6 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudezijl 6 A?

De prijsindicatie voor Oudezijl 6 A ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuweschans De Bron is €222.000. Dat komt neer op circa €1.470 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudezijl 6 A zich tot de wijk Nieuweschans De Bron?

Oudezijl 6 A is een 2-onder-1-kapwoning van 151 m² in de wijk Nieuweschans De Bron. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudezijl 6 A?

Oudezijl 6 A is een 2-onder-1-kapwoning in Nieuweschans De Bron, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudezijl 6 A vergeleken met de buurt?

Oudezijl 6 A heeft 151 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 600 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nieuweschans De Bron ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudezijl 6 A en wat betekent dat?

Oudezijl 6 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Oudezijl 6 A?

Oudezijl 6 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 466 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuweschans De Bron?

De wijk Nieuweschans De Bron in Bad Nieuweschans (Groningen) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuweschans De Bron?

Vanuit Oudezijl 6 A in Nieuweschans De Bron bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.