Streetview Oudezijl 14 Bad Nieuweschans

Oudezijl 14, 9693 PA Bad Nieuweschans

260 m² Bouwjaar 1920 7 kamers 4 slaapkamers Label G

Oudezijl 14 is een woonhuis in Bad Nieuweschans, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 865 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
865 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oudezijl 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudezijl 14

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bad Nieuweschans

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

20.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

10.9 km
Cultuur

Bioscoop

33.6 km

Buurtinformatie in Bad Nieuweschans

185 Inwoners
100 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Nieuweschans De Bron
76% Koopwoningen
252 Inwoners per km²

Locatie van Oudezijl 14

Vergelijkbare woningen in Bad Nieuweschans

Veelgestelde vragen over Oudezijl 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudezijl 14?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuweschans De Bron is €222.000. Dat komt neer op circa €854 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudezijl 14 zich tot de wijk Nieuweschans De Bron?

Oudezijl 14 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Nieuweschans De Bron. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudezijl 14?

Oudezijl 14 is een woonhuis in Nieuweschans De Bron, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudezijl 14 vergeleken met de buurt?

Oudezijl 14 heeft 260 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 865 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Nieuweschans De Bron ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudezijl 14 en wat betekent dat?

Oudezijl 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-12-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudezijl 14?

Oudezijl 14 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuweschans De Bron?

De wijk Nieuweschans De Bron in Bad Nieuweschans (Groningen) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuweschans De Bron?

Vanuit Oudezijl 14 in Nieuweschans De Bron bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.