Streetview Verlengde Hoofdstraat 18 Bad Nieuweschans

Verlengde Hoofdstraat 18, 9693 AB Bad Nieuweschans

240 m² Bouwjaar 1906 Label E

Verlengde Hoofdstraat 18 is een woonhuis in Bad Nieuweschans, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 655 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
655 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Hoofdstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Hoofdstraat 18

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
256.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.2%
CO₂-emissie
55.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bad Nieuweschans

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

20.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

10.9 km
Cultuur

Bioscoop

33.6 km

Buurtinformatie in Bad Nieuweschans

185 Inwoners
100 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Nieuweschans De Bron
76% Koopwoningen
252 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Hoofdstraat 18

Vergelijkbare woningen in Bad Nieuweschans

Veelgestelde vragen over Verlengde Hoofdstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Hoofdstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuweschans De Bron is €222.000. Dat komt neer op circa €925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Hoofdstraat 18 zich tot de wijk Nieuweschans De Bron?

Verlengde Hoofdstraat 18 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Nieuweschans De Bron. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Hoofdstraat 18?

Verlengde Hoofdstraat 18 is een woonhuis in Nieuweschans De Bron, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Hoofdstraat 18 vergeleken met de buurt?

Verlengde Hoofdstraat 18 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 655 m². In Nieuweschans De Bron ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Hoofdstraat 18 en wat betekent dat?

Verlengde Hoofdstraat 18 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-03-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuweschans De Bron?

De wijk Nieuweschans De Bron in Bad Nieuweschans (Groningen) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuweschans De Bron?

Vanuit Verlengde Hoofdstraat 18 in Nieuweschans De Bron bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.