Vrijstaande woning Verlengde Hoofdstraat 10 Bad Nieuweschans

Verlengde Hoofdstraat 10, 9693 AB Bad Nieuweschans

207 m² Bouwjaar 1940 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Verlengde Hoofdstraat 10 is een vrijstaande woning in Bad Nieuweschans, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 747 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
747 m²
Inhoud
942 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Hoofdstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Hoofdstraat 10

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
255.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.71 kg/m²

Tuin
Ja (419.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bad Nieuweschans

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

20.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

10.9 km
Cultuur

Bioscoop

33.6 km

Buurtinformatie in Bad Nieuweschans

185 Inwoners
100 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Nieuweschans De Bron
76% Koopwoningen
252 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde Hoofdstraat 10

Vergelijkbare woningen in Bad Nieuweschans

Veelgestelde vragen over Verlengde Hoofdstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Hoofdstraat 10?

De prijsindicatie voor Verlengde Hoofdstraat 10 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuweschans De Bron is €222.000. Dat komt neer op circa €1.072 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Hoofdstraat 10 zich tot de wijk Nieuweschans De Bron?

Verlengde Hoofdstraat 10 is een vrijstaande woning van 207 m² in de wijk Nieuweschans De Bron. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Hoofdstraat 10?

Verlengde Hoofdstraat 10 is een vrijstaande woning in Nieuweschans De Bron, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Hoofdstraat 10 vergeleken met de buurt?

Verlengde Hoofdstraat 10 heeft 207 m² woonoppervlakte en 942 m³ inhoud. Het perceel is 747 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Nieuweschans De Bron ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Hoofdstraat 10 en wat betekent dat?

Verlengde Hoofdstraat 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Hoofdstraat 10?

Verlengde Hoofdstraat 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 419 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuweschans De Bron?

De wijk Nieuweschans De Bron in Bad Nieuweschans (Groningen) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.