Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 688 m²
Nassaulaan 51 is een woonhuis in Baarle-Nassau, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 688 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassaulaan 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
18.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
19.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
18.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp Noord is €331.000. Dat komt neer op circa €1.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassaulaan 51 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Dorp Noord. De buurt telt 585 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.243 inwoners per km².
Nassaulaan 51 is een woonhuis in Dorp Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nassaulaan 51 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 688 m². In Dorp Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nassaulaan 51 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.52 kg/jaar.
De wijk Dorp Noord in Baarle-Nassau (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Nassaulaan 51 in Dorp Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 18.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassaulaan 51: ziekenhuis op 19.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Dorp Noord: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).