Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1800
- Woonoppervlakte
- 434 m²
- Perceeloppervlakte
- 3408 m²
Burgemeester Vogelaarstraat 26 is een woonhuis in Baarland, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 434 m² en een perceel van 3408 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Vogelaarstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
6.1 kmTreinstation
11.9 kmSnelweg oprit
5.2 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
11.7 kmApotheek
6.1 kmZiekenhuis
10.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
12.8 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Vogelaarstraat 26 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Baarland is €277.000. Dat komt neer op circa €638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Vogelaarstraat 26 is een woonhuis van 434 m² in de wijk Kern Baarland. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.393 inwoners per km².
Burgemeester Vogelaarstraat 26 is een woonhuis in Kern Baarland, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burgemeester Vogelaarstraat 26 heeft 434 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3408 m². In Kern Baarland ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Vogelaarstraat 26 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-03-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kern Baarland in Baarland (Zeeland) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Burgemeester Vogelaarstraat 26 in Kern Baarland bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 6.1 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 5.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Vogelaarstraat 26: ziekenhuis op 10.3 km, apotheek op 6.1 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 11.7 km.