Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 543 m²
- Inhoud
- 669 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Prinses Wilhelminastraat 1 is een woonhuis in Baarland, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 543 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinses Wilhelminastraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
6.1 kmTreinstation
11.9 kmSnelweg oprit
5.2 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
11.7 kmApotheek
6.1 kmZiekenhuis
10.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
12.8 kmDe prijsindicatie voor Prinses Wilhelminastraat 1 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Baarland is €277.000. Dat komt neer op circa €1.325 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinses Wilhelminastraat 1 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Kern Baarland. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.393 inwoners per km².
Prinses Wilhelminastraat 1 is een woonhuis in Kern Baarland, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Prinses Wilhelminastraat 1 heeft 209 m² woonoppervlakte en 669 m³ inhoud. Het perceel is 543 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kern Baarland ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinses Wilhelminastraat 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.49 kg/jaar.
Prinses Wilhelminastraat 1 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Kern Baarland in Baarland (Zeeland) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Prinses Wilhelminastraat 1 in Kern Baarland bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 6.1 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 5.2 km.