Vrijstaande woning Rijksstraatweg 65 Baambrugge

Rijksstraatweg 65, 1396 JE Baambrugge

134 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 2 slaapkamers Label G

Rijksstraatweg 65 is een vrijstaande woning in Baambrugge, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 342 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €588.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
342 m²
Inhoud
552 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 65

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
311.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
430.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
81.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Baambrugge

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

7.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Baambrugge

1085 Inwoners
465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
464 Woningvoorraad
€588.000 Gem. woningwaarde Baambrugge Dorp
70% Koopwoningen
4.411 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 65

Vergelijkbare woningen in Baambrugge

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 65?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 65 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Baambrugge Dorp is €588.000. Dat komt neer op circa €4.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 65 zich tot de wijk Baambrugge Dorp?

Rijksstraatweg 65 is een vrijstaande woning van 134 m² in de wijk Baambrugge Dorp. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.411 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 65?

Rijksstraatweg 65 is een vrijstaande woning in Baambrugge Dorp, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 65 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 65 heeft 134 m² woonoppervlakte en 552 m³ inhoud. Het perceel is 342 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Baambrugge Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €588.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 65 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 65 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-11-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 81.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 65?

Rijksstraatweg 65 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Baambrugge Dorp?

De wijk Baambrugge Dorp in Baambrugge (Utrecht) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €588.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baambrugge Dorp?