Woningdetails
- Type
- Geschakelde woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 376 m²
- Inhoud
- 548 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €250.000 tot €300.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
Mozartstraat 19 is een geschakelde woning in Axel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 376 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mozartstraat 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
37.6 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
7.1 kmApotheek
5.9 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11 kmRuime geschakelde bungalow met inpandige garage en berging. Op minder dan 10 minuten lopen naar het centrum van Axel staat deze ruime geschakelde…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Mozartstraat 19 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €2.402 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMozartstraat 19 is een geschakelde woning van 87 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².
Mozartstraat 19 is een geschakelde woning in Kern Axel, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Mozartstraat 19 heeft 87 m² woonoppervlakte en 548 m³ inhoud. Het perceel is 376 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mozartstraat 19 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Mozartstraat 19 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Mozartstraat 19 in Kern Axel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 37.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mozartstraat 19: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 5.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 7.1 km.