Streetview Mozartstraat 11 Axel

Mozartstraat 11, 4571 XH Axel

105 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Mozartstraat 11 is een woonhuis in Axel, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 242 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
242 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mozartstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartstraat 11

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Axel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

37.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Axel

7105 Inwoners
3500 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3623 Woningvoorraad
€209.000 Gem. woningwaarde Kern Axel
59% Koopwoningen
2.436 Inwoners per km²

Locatie van Mozartstraat 11

Vergelijkbare woningen in Axel

Veelgestelde vragen over Mozartstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €1.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartstraat 11 zich tot de wijk Kern Axel?

Mozartstraat 11 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartstraat 11?

Mozartstraat 11 is een woonhuis in Kern Axel, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mozartstraat 11 vergeleken met de buurt?

Mozartstraat 11 heeft 105 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartstraat 11 en wat betekent dat?

Mozartstraat 11 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-09-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mozartstraat 11?

Mozartstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Axel?

De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Axel?

Vanuit Mozartstraat 11 in Kern Axel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 37.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.