Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Anthonie Van Dyckstraat 25 Axel

Anthonie Van Dyckstraat 25, 4571 WB Axel

97 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Anthonie Van Dyckstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Axel, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 185 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anthonie Van Dyckstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anthonie Van Dyckstraat 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Axel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

37.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Axel

7105 Inwoners
3500 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3623 Woningvoorraad
€209.000 Gem. woningwaarde Kern Axel
59% Koopwoningen
2.436 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anthonie Van Dyckstraat 25

Vergelijkbare woningen in Axel

Veelgestelde vragen over Anthonie Van Dyckstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Anthonie Van Dyckstraat 25?

De prijsindicatie voor Anthonie Van Dyckstraat 25 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €2.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anthonie Van Dyckstraat 25 zich tot de wijk Kern Axel?

Anthonie Van Dyckstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 97 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anthonie Van Dyckstraat 25?

Anthonie Van Dyckstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kern Axel, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anthonie Van Dyckstraat 25 vergeleken met de buurt?

Anthonie Van Dyckstraat 25 heeft 97 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anthonie Van Dyckstraat 25 en wat betekent dat?

Anthonie Van Dyckstraat 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anthonie Van Dyckstraat 25?

Anthonie Van Dyckstraat 25 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Axel?

De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Axel?