Vrijstaande woning Steelantstraat 3 Axel

Steelantstraat 3, 4571 TE Axel

157 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Steelantstraat 3 is een vrijstaande woning in Axel, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 522 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
522 m²
Inhoud
672 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Steelantstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steelantstraat 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.8%
CO₂-emissie
28.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Axel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

37.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Axel

7105 Inwoners
3500 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3623 Woningvoorraad
€209.000 Gem. woningwaarde Kern Axel
59% Koopwoningen
2.436 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steelantstraat 3

Vergelijkbare woningen in Axel

Veelgestelde vragen over Steelantstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Steelantstraat 3?

De prijsindicatie voor Steelantstraat 3 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €1.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steelantstraat 3 zich tot de wijk Kern Axel?

Steelantstraat 3 is een vrijstaande woning van 157 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steelantstraat 3?

Steelantstraat 3 is een vrijstaande woning in Kern Axel, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Steelantstraat 3 vergeleken met de buurt?

Steelantstraat 3 heeft 157 m² woonoppervlakte en 672 m³ inhoud. Het perceel is 522 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steelantstraat 3 en wat betekent dat?

Steelantstraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steelantstraat 3?

Steelantstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kern Axel?

De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Axel?

Vanuit Steelantstraat 3 in Kern Axel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 37.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.