Eengezinswoning, vrijstaande woning Kijkuit 30 Axel

Kijkuit 30, 4571 PE Axel

65 m² Bouwjaar 1910 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Kijkuit 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Axel, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m², een perceel van 243 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €205.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kijkuit 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kijkuit 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
200.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.1%
CO₂-emissie
41.41 kg/m²

Tuin
Ja (170.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

3.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

37.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Axel

770 Inwoners
320 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
318 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Axel
96% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kijkuit 30

Vergelijkbare woningen in Axel

Veelgestelde vragen over Kijkuit 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Kijkuit 30?

De prijsindicatie voor Kijkuit 30 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Axel is €336.000. Dat komt neer op circa €5.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kijkuit 30 zich tot de wijk Buitengebied Axel?

Kijkuit 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 65 m² in de wijk Buitengebied Axel. De buurt telt 318 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kijkuit 30?

Kijkuit 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Buitengebied Axel, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kijkuit 30 vergeleken met de buurt?

Kijkuit 30 heeft 65 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Buitengebied Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kijkuit 30 en wat betekent dat?

Kijkuit 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 41.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kijkuit 30?

Kijkuit 30 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 170 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Axel?

De wijk Buitengebied Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Axel?

Vanuit Kijkuit 30 in Buitengebied Axel bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 37.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.