Streetview Jan van Scorelstraat 2 Axel

Jan van Scorelstraat 2, 4571 LX Axel

199 m² Bouwjaar 1983

Jan van Scorelstraat 2 is een woonhuis in Axel, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m² en een perceel van 396 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
396 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan van Scorelstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Axel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

37.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Axel

7105 Inwoners
3500 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3623 Woningvoorraad
€209.000 Gem. woningwaarde Kern Axel
59% Koopwoningen
2.436 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Scorelstraat 2

Vergelijkbare woningen in Axel

Veelgestelde vragen over Jan van Scorelstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Scorelstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €1.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Scorelstraat 2 zich tot de wijk Kern Axel?

Jan van Scorelstraat 2 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Scorelstraat 2?

Jan van Scorelstraat 2 is een woonhuis in Kern Axel, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Scorelstraat 2 vergeleken met de buurt?

Jan van Scorelstraat 2 heeft 199 m² woonoppervlakte. Het perceel is 396 m². In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Axel?

De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Axel?

Vanuit Jan van Scorelstraat 2 in Kern Axel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 37.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Axel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan van Scorelstraat 2: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 5.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 7.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Axel?

Recreatie nabij Kern Axel: restaurant (0.7 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Jan van Scorelstraat 2?