Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Nieuwendijk 79 Axel

Nieuwendijk 79, 4571 LH Axel

133 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Nieuwendijk 79 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Axel, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
534 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nieuwendijk 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwendijk 79

Tuin
Ja (76.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Axel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

37.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Axel

7105 Inwoners
3500 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3623 Woningvoorraad
€209.000 Gem. woningwaarde Kern Axel
59% Koopwoningen
2.436 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwendijk 79

Vergelijkbare woningen in Axel

Veelgestelde vragen over Nieuwendijk 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwendijk 79?

De prijsindicatie voor Nieuwendijk 79 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €1.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwendijk 79 zich tot de wijk Kern Axel?

Nieuwendijk 79 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 133 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwendijk 79?

Nieuwendijk 79 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kern Axel, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwendijk 79 vergeleken met de buurt?

Nieuwendijk 79 heeft 133 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwendijk 79 en wat betekent dat?

Nieuwendijk 79 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Nieuwendijk 79?

Nieuwendijk 79 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 76 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Axel?

De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Axel?

Vanuit Nieuwendijk 79 in Kern Axel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 37.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.